Bramy segmentowe w Bydgoszczy

Bramy segmentowe to jeden z najpopularniejszych modeli stosowanych w garażach. Pozwalają one na uchronienie miejsca na samochód przed działaniem osób niepowołanych, a także czynnikami zewnętrznymi. Bramy segmentowe, jak sama nazwa mówi, składają się ze specjalnych segmentów. Składają się one na stelażu pod sufitem. To estetyczne konstrukcje, sprawdzające się doskonale zwłaszcza w sytuacji, gdy brama garażowa znajduje się z przodu budynku.

Bram segmentowych nie można zastosować wszędzie. W garażu musi być bowiem odpowiednio dużo miejsca, aby pod sufitem zmieścił się stelaż na segmenty. Przyjmuje on formę dwóch metalowych szyn. Obecnie bramy segmentowe wykonuje się w taki sposób, by pozwalały one na wygodne korzystanie bez konieczności wysiadania z samochodu. Wyposaża się je zatem w czujniki oraz mechanizmy do sterowania pilotem.

W domach wykorzystuje się nieco inne bramy garażowe niż np. w obiektach przemysłowych. Muszą być one dostosowane do liczby cyklów otwierania w ciągu dnia. Warto pamiętać, że oprócz funkcjonalności brama segmentowa powinna cechować się także doskonałym wyglądem. Obecnie istnieje opcja stworzenia takiego produktu w dowolnym kolorze, także imitującym naturalne drewno. Oferujemy bramy segmentowe, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Nasze produkty docierają przede wszystkim do klientów z Bydgoszczy i okolic.
 

BRAMA-GARAZOWA

BRAMA-GARAŻOWA

Oszczędność miejsca:
Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę i zostają pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu od 70 mm.

Bezpieczeństwo i trwałość:
Wszystkie bramy firmy Fart-Produkt są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo dzięki czemu charakteryzują się długoletnią bezawaryjną i stabilną pracą. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców między segmentami.

Izolacja termiczna:
Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 mm wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo,powlekane poliestrem oraz wypełnione pianką poliuretanową. Bramy firmy Fart-Produkt są uszczelnione na całym obwodzie, trwałymi uszczelkami dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, czy deszcz, a dolna uszczelka dodatkowo niweluje nierówności podłoża.

Komfort:
Dla osób ceniących komfort, firma Fart-Produkt oferuje bramy garażowe z napędem elektrycznym. Nie musisz opuszczać swojego samochodu, żeby otworzyć lub zamknąć bramę.

Indywidualne dopasowanie:
Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.

BRAMA-GARAŻOWA

 

BRAMA-GARAŻOWA