Bramy garażowe w Bydgoszczy

Garaż jest bardzo istotnym elementem domu lub budynku wielorodzinnego. Odpowiednio dobrana brama garażowa daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania, trwałości oraz ładnego wyglądu. Powinna być niezawodna i łatwa w obsłudze oraz zabezpieczać przed działalnością osób niepowołanych.

W naszej ofercie mamy bramy garażowe:

  • segmentowe,
  • uchylne,
  • rolowane.

Bramy segmentowe wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki komfort ich użytkowania. Specjalna konstrukcja zapewnia oszczędność miejsca i możliwość montażu w każdym otworze. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować bramę segmentową do każdego budynku.

Bramy uchylne to najbardziej powszechny rodzaj bram. Jest to pojedynczy element, który zapewnia trwałość i niezawodność działania oraz bezpieczną obsługę. Bramy uchylne wyposażamy w wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania, które zabezpieczają ją przed działaniem osób trzecich. Wymagają większej ilości miejsca do ich zamontowania. Jest to jedno z tańszych rozwiązań, które możemy zaproponować naszym klientom.

Bramy rolowane umożliwiają zachowanie maksymalnej ilości wolnej przestrzeni i zamontowanie w niemal każdym garażu. Swoją budową przypominają rolety zewnętrzne. Oferujemy bramy rolowane z wbudowanym napędem elektrycznym, które można także uruchomić ręcznie, w razie braku prądu.

Każdemu klientowi doradzimy wybór odpowiedniego rodzaju bramy, biorąc pod uwagę niezawodność, energooszczędność, estetykę i miejsce, w jakim trzeba ją zamontować. Taka konstrukcja powinna być poddawana konserwacji. Zalecamy wybierać naszych specjalistów do fachowego przeglądu. Korzystając z naszej oferty, klient otrzyma bramę najwyższej jakości, dobraną do bryły budynku.

brama-segmentowa
Bramy garażowe – segmentowe

bramy-garazowe
Bramy garażowe – uchylne

brama-rolowana
Bramy garażowe – rolowane

​ ​