Drzwi PCV dostępne w Bydgoszczy

Drzwi są bardzo ważnym elementem każdego budynku. Pozwalają na zabezpieczenie go przed stratami ciepła, hałasami z zewnątrz, a także działalności osób niepowołanych. Obecnie stosuje się różnego rodzaju materiały do produkcji takich wyrobów. Wśród nich pojawia się PCV. To surowiec odporny na działanie skrajnych temperatur, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku drzwi tarasowych i wejściowych. Współcześnie stosowane metody pozwalają na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co wpływa bezpośrednio na koszt ogrzewania w danym budynku. PCV nie odkształca się pod wpływem działania czynników atmosferycznych, dlatego raz zakupione drzwi mogą pełnić swoją funkcję przez wiele lat.

Drzwi PCV pozwalają na utrzymanie w dowolnym stylu. Często pokrywa się je kolorem przypominającym naturalne drewno. Takie produkty można dopasować do elementów drewnianych w okolicach dachu czy na tarasie. Warto wybierać produkty utrzymane w podobnej kolorystyce, by zapewnić spójność danej aranżacji. Oferujemy drzwi PCV z przeszkleniami, a także te całkowicie zakryte. Takie produkty są chętnie wybierane zwłaszcza przez klientów z Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

drzwi-wejścioweDrzwi są wizytówką domu, ponieważ od wejścia podkreślają jego charakter. Bogata kolorystyka profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień od klasycznych aż po ultranowoczesne umożliwiają uwypuklenie wyjątkowości.

 

Ponadto od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed hałasem i warunkami pogodowymi.

Charakterystycznymi cechami drzwi w systemach aluplast jest ich solidność i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokość zabudowy od 60 mm do 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Wysoka stabilność skrzydeł poprzez użycie zbrojeń o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

Niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Specjalnie ukształtowane stopy progu umożliwiają łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi takimi jak np. poszerzenia a szeroki okapnik aluminiowy odprowadza spływ wody na zewnątrz.

drzwi-wejściowe

 

 

 

drzwi-wejściowe
Drzwi otwierane do wewnątrz

drzwi-wejściowe
Drzwi otwierane na zewnątrz
Rama 140002 / Próg ALU
Skrzydło 14033
Rama 140002 / Próg ALU
Skrzydło 14035