Drzwi tarasowe dostępne w Bydgoszczy

Taras stanowi przedłużenie domu. Dzięki dużej przeszklonej powierzchni zyskujesz efekt wzajemnego przenikania wnętrza i tego, co jest na zewnątrz. Drzwi tarasowe umożliwiają przejście do tej przestrzeni. W zależności od rodzaju konstrukcji mogą mieć różną szerokość. Szkło, sięgające od podłogi do sufitu, tworzy poczucie przestrzeni i swobody, dając jednocześnie dużo światła.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, proponując odpowiedni rodzaj drzwi tarasowych:

  • uchylno-przesuwne – dają możliwość uchylenia i przesunięcia bez problemu skrzydła o szerokości maksymalnie do metra,
  • podnoszono-przesuwne – skrzydło drzwiowe może mieć do metra szerokości; jest zamontowane na dwóch prowadnicach, dzięki czemu fragmenty drzwi mogą się swobodnie mijać podczas ich otwierania,
  • harmonijkowe – umożliwiają otwarcie drzwi składających się od dwóch do nawet ośmiu skrzydeł,
  • balkonowe z ruchomym słupkiem – słupek połączony jest z jedną z ram skrzydła, pozwalając na ich zachodzenie na siebie, a po otwarciu daje swobodę korzystania z nieprzedzielonej przestrzeni.

Wyeliminowanie tradycyjnego sposobu otwierania drzwi tarasowych pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Skrzydło nie jest bowiem otwierane do wnętrza pokoju, co pozwala na wykorzystanie tej przestrzeni. Ułatwia również poruszanie się dzieciom lub osobom starszym. Oferujemy drzwi z PCV oraz aluminium.

Oferowane przez nas rodzaje drzwi tarasowych sprawdzą się w klasycznych wnętrzach oraz w bardzo nowoczesnych. Rozważając zastosowanie przesuwnych drzwi tarasowych, warto pamiętać, że próg takich drzwi jest schowany w podłodze lub wystaje nieznacznie poza jej poziom. Nasi eksperci doradzą, jaki rodzaj stolarki należy wybrać do danej inwestycji oraz jak później o nią dbać, aby działała prawidłowo przez długie lata. Zapraszamy do kontaktu przede wszystkim klientów z Bydgoszczy i okolic.
 

drzwi_balkonowe
Uchylno-przesuwne PSK

drzwi_balkonowe
Unoszono-przesuwne HST
drzwi_balkonowe
Harmonijkowe

 

drzwi_balkonowe
Balkonowe z ruchomym słupkiem