Drzwi wewnętrzne dostępne w Bydgoszczy

Na rynku dostępne są różne wzory i modele drzwi wewnętrznych. Sporą różnorodność można zauważyć w dziedzinie materiału użytego do ich produkcji. Z uwagi na zalety PCV drzwi wykonane z tego materiału są często wybierane przez klientów. Nie są to produkty drogie, przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów termoizolacyjnych i dźwiękoszczelnych. Brak konieczności konserwacji drzwi PCV oraz łatwość utrzymania ich w czystości i do tego bogaty wybór kolorystyki i wzorów pozwala na ich dobór do każdego pomieszczenia. W ten sposób wykonujemy także drzwi tarasowe.

PCV jest materiałem bardzo wytrzymałym, niemniej nie jest jednak tak sztywne jak aluminium. Dlatego do zabudowy wewnętrznej w obiektach użyteczności publicznej, zakładów pracy, sklepów oraz tam, gdzie cykle wejść i wyjść są częste, polecamy drzwi aluminiowe. Jest to produkt bardziej wytrzymały. Drzwi aluminiowe cechuje wysoka niezawodność, funkcjonalność oraz szerokie możliwości konstrukcyjne. Dzięki dużej gamie kolorystycznej oraz strukturze przypominające drewno można je dopasować do każdego wystroju wnętrza.

Zapraszamy do współpracy. Dobierzemy drzwi do indywidualnego zapotrzebowania naszych klientów. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania oraz dobierzemy odpowiednie okucia. Udzielimy odpowiedzi dotyczących cech naszych produktów i przedstawimy wszystkie parametry oraz certyfikaty. Zwracamy uwagę na każdy szczegół techniczny, aby drzwi były w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Działamy odpowiedzialnie i ekologicznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Bydgoszczy.