Okna dachowe dostępne w Bydgoszczy

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie w budownictwie. Doświetlają wnętrze oraz zapewniają możliwość przewietrzania poddasza. Można je zamontować w różnych miejscach dachu, pojedynczo lub grupowo. Sprawdzą się zarówno w przypadku dachów spadzistych, jak i płaskich. Ważnym parametrem w wyborze okien dachowych jest współczynnik przenikania ciepła, który stanowi o energooszczędności. Standardem są szyby zespolone, dzięki czemu zawarty w nich gaz zmniejsza przepływ ciepła z pomieszczenia.

Okna dachowe doprowadzają do 50 procent więcej światła naturalnego niż okna tradycyjne, zamontowane w ścianie. Łatwo dają się wmontować w każde pokrycie dachu, bez konieczności zmian w jego konstrukcji. Różnorodność formatów i rodzaju okien dachowych pozwala na dobór odpowiednich do każdego pomieszczenia, dopasowując je do aranżacji wnętrza. Na takiej konstrukcji można też zamontować specjalne rolety wewnętrzne.

Nasze okna dachowe charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Są energooszczędne, dzięki czemu ciepło nie ucieka z pomieszczenia. Klientom pomagamy w doborze odpowiednich okien dachowych, biorąc pod uwagę rodzaj dachu, pomieszczenia i budżetu. Inne okna polecimy do łazienki lub do kuchni, a inne do sypialni. W łazience lub w kuchni panują specyficzne warunki, więc okna wymagają mikrowentylacji lub zamontowania nawiewników. Z kolei w sypialni lepiej sprawdzą się okna dachowe o podwyższonej izolacji akustycznej. Oferujemy produkty wysokiej jakości, odporne na intensywne nasłonecznienie, opady deszczu i śniegu. W zależności od preferencji klienta określimy i dobierzemy odpowiednie wymiary okien dachowych oraz je zamontujemy. Do każdego zlecania podejdziemy indywidualnie, słuchając klienta i sprawdzając możliwości techniczne budynku, aby dobrać najlepszy rodzaj okien dachowych.

Okna dachowe ROTO

okno-dachowe-Roto

 

Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań powala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „German Made”.

 

pełna oferta – kliknij:

https://pl.dst.roto-frank.com/produkty/okna-dachowe.html