Okna łukowe i nietypowe w Bydgoszczy

Nasza firma oferuję gięcie profili PCV we wszystkich systemach okiennych i drzwiowych we wszystkich płaszczyznach, bez ograniczeń wielkości łuku (możliwe jest wygięcie całej sztangi o profilu handlowym długości 6,5 mb).

 

Minimalny promień gięcia jest uzależniony od szerokości obrabianego profilu, natomiast promień maksymalny jest nieograniczony.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w naszej ofercie znajduje się również gięcie słupków, poszerzeń, płaskowników, szprosów oraz wszelkiego rodzaju adapterów. Gniemy również profile renowacyjne oraz holenderskie (monoblock).

Gdzie sprawdzą się okna łukowe?

Okna łukowe są doskonałym wyborem przede wszystkim w przypadku nowoczesnych budynków. W takich konstrukcjach często stawia się na subtelne ozdobniki, które pozwalają na wyróżnienie obiektu spośród innych projektów. Okna łukowe sprawdzają się doskonale przede wszystkim na poddaszach. Umożliwiają dopełnienie całej bryły. To dobry wybór zarówno do kamienic, w których z założenia powinny pojawić się różne ozdobniki, jak i domów jednorodzinnych. Przygotowujemy okna klasyczne i nietypowe w Bydgoszczy, gdzie możemy zaoferować naszym klientom produkt odpowiednio dopasowany do konstrukcji danego budynku.
 

Dla firm oczekujących kompleksowej obsługi mamy ofertę na wykonanie kompletnych, zgrzanych konstrukcji okiennych, jak również gotowych okien łukowych i obrotowych wraz z okuciami i szkłem.

 

PRODUKTY :

W skład naszej oferty wchodzą łuki :

  • odcinkowe
  • regularne
  • regularne, przechodzące płynnie w odcinki proste bez konieczności ich dogrzewania
  • gotyckie
  • koszowe
  • łuki wg szablonów o różnych kształtach

Okna łukowe Okna łukoweOkna łukowe

Wykonujemy również konstrukcje nietypowe, takie jak trójkąty, trapezy, wielokąty, itp.