Parapet wewnętrzny – magura

Parapet wewnętrznyParapety wewnętrzne MAGURA charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej – obecnie posiadamy w swej ofercie 120 dekorów.

MATERIAŁY

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty – 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk

(drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty)

  1. okleina – folia PCV jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania ( posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – filtry UV, powłoka antiscratch)
  2. kleje – do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).

Parapety MAGURA występuję w grubościach 19, 25, 30 mm. Parapety występują w czterech wariantach frezowania krawędzi: r=3mm, r=6mm, r=12mm i tzw. „mydełko”. Maksymalna długość parapetów 2,4m. Możliwość łączenia parapetów za pomocą łącznika.

Bogata gama kolorystyczna.

Parapet wewnętrzny