Rolety wewnętrzne w Bydgoszczy

W ofercie znajdują się solidne rolety materiałowe oraz żaluzje dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Polecamy klasyczne modele poziome i pionowe, a także nieco bardziej nowoczesne odmiany drewniane, plisowe lub rzymskie, które będą pasować do każdego wnętrza: mieszkania, gabinetu i biura.

Oferujemy:

Rolety wewnętrzne to jedno z rozwiązań stanowiących ochronę pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Są też dekoracją okna. Utrzymanie ich w dobrym stanie oraz obsługa nie są skomplikowane.

Szeroki wybór rolet wewnętrznych

W naszej ofercie mamy wiele modeli rolet wewnętrznych. Doradzimy Ci, które sprawdzą się w danym pomieszczeniu oraz dopasujemy je do oczekiwań klienta.

Rolety materiałowe wykonujemy na wymiar z tkaniny w pełni przepuszczającej światło lub zaciemniające, w wersji bez kasety oraz w kasecie. Jest to najbardziej popularny rodzaj rolet wewnętrznych. Klient może wybrać odpowiedni wzór i kolor tkaniny, dopasowując je do wystroju pomieszczeń.

Rolety „dzień i noc” wykonujemy z połączenia pasów zaciemniających i transparentnych. Mają one bardzo szerokie zastosowanie oraz dają możliwość wyboru kolorów i systemów montażowych. Pasują do każdego rodzaju wnętrza.

Rolety dachowe charakteryzują się prostym sposobem montażu. Są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Dzięki obsłudze z możliwością zatrzymania ich w dowolnym miejscu okna zapewniają skuteczną kontrolę światła i jego rozproszenie.

Rolety plisowane dostępne są w formie harmonijek wolnowiszących lub w prowadnicach. Są dedykowane do okien klasycznych oraz o nietypowych kształtach i wymiarach. Pozwalają na dowolne regulowanie poziomu przesłony.

Żaluzje to klasyczna osłona okienna. Jest to system łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na wodę. W swojej ofercie mamy osłony z lamelami w różnej szerokości, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rolety wewnętrzne są odpowiednim wyborem dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania oraz komfort i wygodę. Doradzimy Ci, jaki rodzaj rolet wybrać oraz zamontujemy je w danym budynku. Działamy przede wszystkim w Bydgoszczy i okolicach.