Rolety zewnętrzne w Bydgoszczy

Rolety zewnętrzne stanowią integralną część nowoczesnych obiektów. Chronią przed zjawiskami atmosferycznymi oraz zabezpieczają wnętrza przed włamaniem. Dzięki wypełnieniu pancerza termoizolacyjnymi materiałami ciepło z budynku nie wydostaje się na zewnątrz. Rolety zewnętrzne odbijają promienie słoneczne przed szybą, nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. Sprawdzają się więc latem, dając uczucie przyjemnego chłodu. Stanowią także izolację akustyczną oraz zapewniają zachowanie prywatności.

W ofercie mamy rolety: podtynkowe, nadstawne, naokienne i elewacyjne. Wybór odpowiedniego typu uzależniony jest od etapu budowy domu, w którym podejmujesz decyzję o ich montażu. W trakcie budowy można zainstalować innych rodzaj rolet niż w już istniejącym budynku.

Montaż rolet zewnętrznych podtynkowych lub nadstawnych powinien być zaplanowany już na etapie projektowania budynku lub przed zakupem okien. Dzięki temu można wybrać odpowiednie wymiary wnęk okiennych. W domach już istniejących również możliwe jest zamontowanie rolet zewnętrznych, ale innego typu. Nasi specjaliści doradzą Ci, jaki rodzaj rolety wybrać oraz gdzie umiejscowić skrzynki i klapę rewizyjną, służącą do konserwacji i serwisowania rolet. Możemy zaproponować także wyposażenie w system automatyki. Napęd ułatwia użytkowanie rolet, a użytkownik jest w stanie zaprogramować czas otwierania i zamykania. Nowoczesne silniki mogą być sterowane drogą radiową, co pozwala na włączenie ich w systemy inteligentnego zarządzania domem. Tak samo działają także współczesne rolety wewnętrzne.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dobierzemy rolety, które idealnie będą komponować się z budynkiem. Zagwarantują komfort, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Sprawdź.

Rolety zewnętrzne
SK45 i OWAL

Rolety zewnętrzne
SP-E

Rolety zewnętrzne
REVO

Rolety zewnętrzne
BECLEVER